Kategorie

Newsletter

Regulamin

1. Sklep LAMPLUX.PL jest prowadzony przez firmę:

P.P.H.U. LAMPLUX MARTA ZABOROWSKA
UL. KOCIERSKA 11
83-300 KARTUZY
NIP: 5833037107
REGON: 222048093
KONTO BANKOWE: 97 2030 0045 1110 0000 0350 5200

dalej nazywaną „Sprzedającym”.

2. Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.

4. Zawarcie umowy następuje z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta. Realizacja zamówień płatnych za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty Klienta na koncie Sprzedającego.

5. Zakupiony towar wraz z wybranym przez Klienta dokumentem sprzedaży (faktura/paragon) jest wysyłany wybranym przez Klienta przewoźnikiem na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres.

6. Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi stosownymi przepisami prawa.

7. W przypadku niezgodności towaru z umową, pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania, należy przesłać na adres Sprzedającego.

8. W okresie dziesięciu dni od odebrania zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają produkty audialne i wizualne oraz zapisane na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. Sprzedający w ciągu pięciu dni dokona zwrotu pieniędzy wraz z należnymi odsetkami.

Reklamacje i zwroty będą uwzględniane tylko w oryginalnych, nieuszkodzonych opakowaniach oraz z posiadanym paragonem lub fakturą VAT

9. Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw.

10. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Klient podając przy składaniu zamówienia swoje dane osobowe Sprzedającemu wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Sprzedającego w celu realizacji złożonego zamówienia. Klient ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

11. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

12. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 30 dni przed wejściem w życie nowego regulaminu. Zmiany wprowadzane będą w celu dostosowania regulaminu do obowiązującego stanu prawnego.

13. Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce regulamin W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Klient uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego jako obowiązującego.

14. W sprawach nieuregulowanych nniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

REJESTRACJA
Aby zarejestrować się, na stronie głównej kliknij napis „login” lub „Twoje konto” i „zarejestruj się”. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, wysłać go, po czym zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym na zgłoszony adres email. Po kliknięciu linku potwierdzającego zgłoszenie zostanie nadane do administratora, który aktywuje konto jeszcze w ten sam dzień.

LOGOWANIE
Aby się zalogować wystarczy wpisać swój login i hasło zadeklarowane podczas rejestracji.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
Zamówienia mogą być składane tylko przez zalogowanych użytkowników.
Przed wysłaniem zamówienia należy upewnić się, że na liście towarów znajdują się wybrane zamówione produkty oraz wybierz formę dostawy oraz formę płatności. Dodatkowo przy wysłaniu zamówienia jest możliwość wpisania własnych uwag.

HISTORIA ZAKUPÓW
Klikając w odnośnik "Twoje konto" możesz śledzić historię swoich zamówień oraz sprawdzić status zamówienia.

CENY
Dla zamówień powyżej 500zł netto kosz przesyłki pokrywa sklep LAMPLUX. W przypadku przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej obowiązują aktualne stawki wyznaczone przez Pocztę Polską.
Katalogi i cenniki przygotowane przez firmę LAMPLUX stanowią jedynie informację handlową i nie mogą być uznawane za ofertę w rozumieniu art.66 Ust.1 Kodeksu Cywilnego. Stanowią jedynie zaproszenie do rokowań w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego.
Ceny mogą ulec zmianie.
Zdjęcia zamieszczone w ofercie mogą nie odzwierciedlać wyglądu rzeczywistego prezentowanych towarów.

PŁATNOŚCI
Akceptowalną formą zapłaty jest płatność za pobraniem lub przelew bankowy na konto:
Nazwa banku: BGŻ
Nr konta: 97 2030 0045 1110 0000 0350 5200
Nazwa firmy: P.P.H.U. LAMPLUX MARTA ZABOROWSKA
Adres: ul. Kościerska 11, 83-300 Kartuzy

Jeśli jesteś zainteresowany inną formą płatności lub odbiorem osobistym skontaktuj się z naszym działem handlowym: 501 575 179 lub e-mail: sklep@lamplux.pl

Odbiór przesyłki
Prosimy o sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności pracownika poczty, kuriera nawet jeśli przesyłka wygląda na nieuszkodzoną. Wszelkie roszczenia z tytułu uszkodzenia przesyłki przyjmujemy wyłącznie z załączonym PROTOKOŁEM SZKODY.

Zwroty
Firma LAMPLUX przyjmuje zwroty tylko wcześniej uzgodnione z działem handlowym!

Reklamacje
Zgłaszający reklamację zobowiązany jest do kontaktu e-mail: sklep@lamplux.pl
Reklamacje będą uwzględniane tylko w oryginalnych, nieuszkodzonych opakowaniach oraz z posiadanym paragonem lub fakturą VAT.

UWAGI
Zdjęcia produktów na stronie www.lamplux.pl mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego wyglądu towaru. Niektóre cechy wyglądu tj. kolor i proporcje mogą być zależne od indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego Zamawiającego i nie są podstawą reklamacji.